Apelujemy! Zostańcie w domach! - Aktualności - KPP Staszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Apelujemy! Zostańcie w domach!

Data publikacji 30.03.2020

Szanowni Państwo! W związku z ogłoszoną w Polsce epidemią koronawirusa prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach... To początek komunikatu, który w ostatnich czasach możemy usłyszeć z policyjnych radiowozów. Policjanci w całej Polsce, ale także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie w trakcie codziennej służby zwracają się z apelem do mieszkańców o pozostawanie w domach.

W związku z panującą epidemią koronawirusa wprowadzone zostały nowe, ale też niezbędne obostrzenia dotyczące przemieszczania się, zgromadzeń oraz środków komunikacji zbiorowej. Wszystko to ma służyć naszemu bezpieczeństwu! W dobie obecnego zagrożenia, w sposób wyjątkowy zdrowie, a także życie naszych bliskich zależy od nas samych i tego na ile będziemy odpowiedzialni.

Policjanci jeszcze dokładniej dokonują kontroli zachowania osób i sprawdzają, czy stosują się do nowych nakazów. Przez cały miniony weekend poprzez komunikaty głosowe, przypominaliśmy o konieczności pozostania w domu. Za złamanie tych zasad grożą wysokie kary grzywny, jednak pamiętajmy, aby za zlekceważenie obecnych zasad nie zapłacić najwyższej ceny. Ceny jaką jest życie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie każdego dnia poprzez komunikaty głosowe będą apelować o odpowiedzialność i rozwagę mieszkańców naszego powiatu.

Film do obejrzenia znajduje się również pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=q2e1VcCIhnY

Opr. JSz

Źródło: KPP w Staszowie

Film: Sławomir Rakowski

Opis filmu: Apelujemy! Zostańcie w domach!

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.97 MB)