Staszowscy policjanci podsumowali prace za 2018 rok - Aktualności - KPP Staszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Staszowscy policjanci podsumowali prace za 2018 rok

Data publikacji 25.01.2019

Wczoraj w sali narad staszowskiej komendy odbyła się narada roczna podsumowująca pracę policjantów w 2018 rok. Odprawę zorganizował Komendant Powiatowy Policji w Staszowie insp. Leszek Dębowski w której uczestniczyli przedstawiciele prokuratury, samorządowcy, służb mundurowych oraz zaproszeni goście.

Złożenie meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Staszowie insp. Leszkowi Dębowskiemu przez Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Staszowie podinsp. Andrzeja  Łukawskiego rozpoczęło wczorajszą odprawę. Przybyłych na odprawę gości przywitał Komendant przedstawiając cele i przebieg tego spotkania. Następnie Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Staszowie kom. Jacek Rozczypała przedstawił wyniki pracy pionu prewencji i ruchu drogowego. W kolejnej części insp. Leszek Dębowski omówił zagadnienia dotyczące służb kryminalnych.

W kolejnej części głos zabrali zaproszeni goście. Starosta Staszowski Józef Żółciak podkreślił, że bezpieczeństwo naszego powiaty to dobra i rzetelna praca staszowskich policjantów. Zaznaczył jednocześnie, że współpraca policjantów z samorządami naszego powiatu jest na bardzo wysokim poziomi co skutkuje wzrostem poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

Podsumowując spotkanie insp. Leszek Dębowski podziękował policjantom za fachowość i profesjonalizm.  Komendant podkreślił, że dobra praca policjantów to również efekt dobrze układającej się współpracy z  samorządami, które wspierają działania mundurowych w różnych przedsięwzięciach. Na zakończenie wszystkim zebranym złożył życzenia sukcesów w realizacji zadań w 2019 roku.

Opr. MD